• به فروشگاه محصولات خرمایی تنگسیر مارکت خوش آمدید

خرما شكلاتی كادویی طرح رنگارنگ تنگسیر

خرما شکلاتی کادویی طرح رنگارنگ تنگسیر، یک هدیه بسیار عالی و مناسب برای جشن ها و مهمانی های شماست. طعم بی نظیر خرمای مغزدار بادام با روکش شکلات تجربه لحظات شیرین و شاد شما خواهد بود. در جعبه این طرح همه طعم ها به صورت مرتب و با بهترین کیفیت کنار هم چیده شده است.
تولید کننده: تنگسیر
شناسه کالا در انبار: TNG-139912
52,000 تومان

 Tangesir chocolate dates colorful gift box

خرما شکلاتی (Chocolate Dates) طرح رنگارنگ تنگسیر، مجموعه ای ای از همه طعم های خرما با مغز بادام و روکش شکلات است. شکلات خرمای مغزدار به عنوان نوعی دسر و به نام های دسر خرما و شکلات یا دسر خرما شکلاتی نیز شناخته می شود. شوکو خرما کادویی طرح رنگارنگ تنگسیر، یک هدیه و کادوی مناسب برای رفتن به مهمانی یا دید و بازدیدهای خانوادگی است. محصولات خرما شکلاتی تنگسیر با بهترین نوع خرمای بوشهر و مواد اولیه درجه 1 در بسته بندی بهداشتی مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی تهیه و به بازارهای جهانی صادر می شود.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر مقدار 450 گرم

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر از بهترین نوع خرما، شکلات و مغز بادام تشکیل شده است این محصول پر طرفدار جایگزینی مناسب برای قند و شیرینی است و ارزش غذایی بالایی دارد و یک میان وعده دلچسب و مفید برای شما است.
58,000 تومان

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی با مغز بادام تنگسیر مقدار 450 گرم

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی با مغز بادام تنگسیر ترکیبی از خرمای با مغز بادام با روکشی از شکلات و نسکافه است و انتخابی مناسب برای میان وعده و پذیرایی شماست. طعم شیرین خرما با مغز بادام در کنار قهوه شما را شگفت زده می کند و به شما آرامش و نشاط می بخشد.
58,000 تومان

خرما شکلاتی شیری با مغز بادام تنگسیر مقدار 450 گرم

خرما شکلاتی شیری با مغز بادام تنگسیر، ترکیبی از شکلات، خرما و مغز بادام است که با شیر نیز طعم دار شده است و کام شما را شیرین می کند و شادی و نشاط را برای شما به ارمغان می آورد.
58,000 تومان

خرما شكلاتی کادویی طرح کودک باب اسفنجی

خرما شكلاتی مغزدار کادویی طرح کودک باب اسفنجی تنگسیر در طعم های عالی و خوشمزه یک هدیه عالی برای کودکان و دانش آموزان است که در بسته بندی جذاب و کاملا بهداشتی تهیه شده است. طعم لذیذ خرما با روکش شکلات برای رشد کودکان بسیار مفید است و انرژی و ویتامین های لازم را برای کودک دلبند شما فراهم می کند.
16,000 تومان