• به فروشگاه محصولات خرمایی تنگسیر مارکت خوش آمدید

خرما شكلاتی كادویی طرح رنگارنگ تنگسیر

خرما شکلاتی کادویی طرح رنگارنگ تنگسیر، یک هدیه بسیار عالی و مناسب برای جشن ها و مهمانی های شماست. طعم بی نظیر خرمای مغزدار بادام با روکش شکلات تجربه لحظات شیرین و شاد شما خواهد بود. در جعبه این طرح همه طعم ها به صورت مرتب و با بهترین کیفیت کنار هم چیده شده است.
تولید کننده: تنگسیر
شناسه کالا در انبار: TNG-139912
60,000 تومان

 Tangesir chocolate dates colorful gift box

خرما شکلاتی (Chocolate Dates) طرح رنگارنگ تنگسیر، مجموعه ای ای از همه طعم های خرما با مغز بادام و روکش شکلات است. شکلات خرمای مغزدار به عنوان نوعی دسر و به نام های دسر خرما و شکلات یا دسر خرما شکلاتی نیز شناخته می شود. شوکو خرما کادویی طرح رنگارنگ تنگسیر، یک هدیه و کادوی مناسب برای رفتن به مهمانی یا دید و بازدیدهای خانوادگی است. محصولات خرما شکلاتی تنگسیر با بهترین نوع خرمای بوشهر و مواد اولیه درجه 1 در بسته بندی بهداشتی مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی تهیه و به بازارهای جهانی صادر می شود.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی با مغز بادام تنگسیر ترکیبی جذاب از خرما با مغز بادام و روکش شکلات و نسکافه است و با طعم بیاد ماندنی و خوشمزه آن مناسب برای پذیرایی و جشن های شماست.
40,000 تومان

خرما شکلاتی موزی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی مغزدار موزی تنگسیر یک محصول محبوب با خرمای با مغز بادام با روکش شکلاتی و موز است. طعم بسیار خوشمزه و پر طرفدار این محصول تجربه یک روز شاد و پر انرژی را برای شما به ارمغان می آورد.
40,000 تومان

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر مقدار 450 گرم

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر از بهترین نوع خرما، شکلات و مغز بادام تشکیل شده است این محصول پر طرفدار جایگزینی مناسب برای قند و شیرینی است و ارزش غذایی بالایی دارد و یک میان وعده دلچسب و مفید برای شما است.
66,000 تومان

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر یکی از محصولات فوق‌العاده خوشمزه تنگسیر مارکت است که طرفداران بسیار زیادی دارد خرمای مغزدار شکلاتی است. طعم بی نظیر شکلات کاکائو به همراه خرما یک روز پر انرژی و نشاط آور را برای شما به دنبال خواهد داشت.
40,000 تومان