• به فروشگاه محصولات خرمایی تنگسیر مارکت خوش آمدید

خرما شکلاتی تلخ با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرمای شکلاتی تلخ از بهترین نوع خرمای جنوب، شکلات تلخ و مغز بادام تشکیل شده است. این محصول یکی از پر طرفدارترین نوع خرما شکلاتی در ایران به شما می رود و مصرف آن برای همه افراد مفید است. مصرف روزانه این محصول سالم و مقوی با یک لیوان شیر ضامن سلامتی شما و افزایش سطح ایمنی بدن شما خواهد شد.
شناسه کالا در انبار: TNG-139915
115,000 تومان

یکی از محصولات فوق‌العاده خوشمزه ارائه‌ شده در فروشگاه تنگسیر مارکت خرماهای مغزدار شکلاتی هستند. خرمای شکلاتی تلخ از خرما، شکلات تلخ، مغز بادام تشکیل شده است. شکلات تلخ قند کمتری دارد و در کنار شیرینی خرما یک طعم بی نظیر و متعادلی را بوجود می آورد و برای کسانی که دیابت دارند یا قند کمتری میخواهند مصرف کنند بسیار مناسب است. وجود خرما که سرشار از آنتی اکسیدان است به همراه شکلات تلخ کمک بسزایی برای بالاترین سطح ایمنی بدن و تقویت سیستم قلب و عروق می کند و این باعث میشود مقاومت بدن در مقابل بیماری ها افزایش یابد.

خرمای شکلاتی تلخ با مغز بادام تنگسیر را روزانه میتوانید به عنوان میان وعده یا صبحانه با یک لیوان شیر میل بفرمایید و یک روز دلچسب و پر انرژی را آغاز کنید.

مشتریانی که از این مورد خریداری کرده اند

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی نسکافه‌ایی یا قهوه با مغز بادام تنگسیر ترکیبی جذاب از خرما با مغز بادام و روکش شکلات و نسکافه است و با طعم بیاد ماندنی و خوشمزه آن مناسب برای پذیرایی و جشن های شماست.
115,000 تومان

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی کاکائویی با مغز بادام تنگسیر یکی از محصولات فوق‌العاده خوشمزه تنگسیر مارکت است که طرفداران بسیار زیادی دارد خرمای مغزدار شکلاتی است. طعم بی نظیر شکلات کاکائو به همراه خرما یک روز پر انرژی و نشاط آور را برای شما به دنبال خواهد داشت.
115,000 تومان

خرما شکلاتی موزی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی مغزدار موزی تنگسیر یک محصول محبوب با خرمای با مغز بادام با روکش شکلاتی و موز است. طعم بسیار خوشمزه و پر طرفدار این محصول تجربه یک روز شاد و پر انرژی را برای شما به ارمغان می آورد.
115,000 تومان

خرما شکلاتی توت فرنگی با مغز بادام تنگسیر مقدار 250 گرم

خرما شکلاتی توت فرنگی با مغز بادام تنگسیر، ترکیبی بی نظیر از خرما با مغز بادام و روکش شکلات با طعم طبیعی توت فرنگی است و مناسب برای پذیرایی و مهمانی ویژه شماست.
115,000 تومان